کنترل-دسترسی، راهبند،راه-بند، کنترل-تردد-ورود-خروج

کنترل دسترسی ، راه بند ، کنترل ورود و خروج

تعریف راه بند :

راه بند وسیله ایست مکانیکی یا هیدرولیکی که در مکان های پرتردد یا کم تردد نصب شده تا بتوانید کنترلی مناسب در قبال تردد های انجام گرفته نمایید .راه بند در موارد بسیار زیادی قابل استفاده می باشد چه در موارد کنترل و تردد اشخاص و یا خودرو.

راهبند،کنترل-ورود-خروج، ایمنی، قله-ایمن
راه-بند ،کنترل-دسترسی ، اکسس-کنترل، قله-ایمن ، آنتن-تگ-خوان

تعریف سیستم های کنترل و تردد (اکسس کنترل یا کنترل دسترسی) :

سیستم های کنترل تردد موجود می توانند با بکار گیری چندین حلقه ی امنیتی که میتواند بر گرفته از راه بند ، دوربین مداربسته ، دزدگیر اماکن و… به صورت بسیار دقیق تری  روی تردد های انجام گرفته کنترل داشت .

نرم افزار های کنترل تردد :

نرم افزارهای شرکت قله ایمن این امکان را فراهم کرده است ، تا به صورت نرم افزاری نیز بتوان کنترل بیشتری روی تردد های صورت گرفته داشت .

هدف از استفاده از نرم افزار :

1:  مشاهدی و پرینت تردد های انجام گرفته

2: امکان ادغام دوربین مداربسته با سیستم کنترل دسترسی (اکسس کنترل )

3: امکان خروجی مستقل به راه بند ها ، کرکره برقی و…

4: امکان قطع کارت های RFID و یا تگ های موجود

5: اضافه کردن اطلاعات یسشتری برای استفاده کننده های کارت ها و تگ ها

……

تیم برنامه نویسی شرکت فنی مهندسی قله ایمن این امکان را فراهم کرده اند که هر آنچه که مشتریان نیازمند آن هستند به نرمافزار موجود بیافزایند.

آنتن های RFID  (برد بند و برد کوتاه ، کارت و تگ خوان )

سیستم های کنترل دسترسی یا اکسس کنترل های قله ایمن با استفاده از آنتن های موجود میتواند در فواصل 2 تا 8 متری کارت ها و تگ ها را شناسایی کرده و اجازه دسترسی یا عبور را صادر نماید.

یکی دیگر از استفاده های انجام گرفته از سیستم های کنترل دسترسی ( اکسس کنترل) امکان استفاده آن در درب های خانه ، درب های محل کار ، گاوصندوق ها و … میباشد .