دزدگیر،دزدگیر-اماکن،اعلام-سرقت،dsc, بهترین-دزدگیر-منازل،کیفیت-بالا-دزدگیر

اعلام سرقت GMK

دزدگیر،اعلام-سرقت،دزدگیر-آنیک

صنایع حفاظتی امنیتی GMK

در سال ۱۳۸۵ با مجوز رسمی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت در قالب صنایع تولیدی در جهت تولید سیستم های حفاظتی امنیتی و الکترونیکی آغاز به کار کرد و هم اکنون به جهت نیاز جامعه به دستگاه های ایمنی و حفاظتی با اعطای بیش از ۵۰۰ نمایندگی در سراسر کشور این افتخار را دارد که در سطح کشور آخرین تکنولوژی روز دنیا را در زمینه سیستمهای حفاظتی اماکن در اختیار نیروهای فعال در این حرفه قرار دهد .
یکی از اهدافی که همیشه مورد توجه مدیران این واحد تولیدی بوده است طرح توسعه و تولید سیستمهای حفاظتی امنیتی مورد نیاز کشور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی و همچنین ایجاد اشتغال و عدم وابستگی به کشورهای خارجی می باشد به امید روزی که بتوانیم به منظور قطع وابستگی به کشورهای خارجی می باشد به امید روزی که بتوانیم به منظور قطع وابستگی به بیگانگان گامهای مثبتی برداریم .
با نسل جدید سیستم های امنیتی و الکترونیکی GMK شما را تا رسیدن به خواسته هایتان همراهی می کنیم.
تضمین کیفیت محصول توسط بیمه ایران و بیمه نامه سرقت محصولات حفاظتی GMK و همچنین شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور باعث شده تا افـتـخــار همـکــاری با چندین وزارتخانه ، موسسات بزرگ ، کارخانجات و اصناف را داشته باشیم.
امید است با توکل به خداوند منان و تلاش و کوشش پرسنل صنایع حفاظتی GMK بتوانیم در خدمت رسانی به شما عزیزان موفق باشیم 

شکرت قله ایمن یکی از فروشندگان این محصول می باشد ، تیم قوی قله ایمن همواره بهترین انتخاب برای مکان شما را پیشنهاد خواهند داد ، برای اطلاعا از این محصولات و راهنمایی با قله ایمن تماس حاصل فرمایید.

دزدگیر،اعلام-سرقت،دزدگیر-آنیک&gmk