انتخاب بهترین دزدگیر اماکن

در خصوص انتخاب بهترین دزدگیر اماکن ( سیستم اعلام سرقت) یک سری فاکتور ها برای انتخاب بهترین دزدگیر اماکن وجود دارد:

دزدگیر،دزدگیر-اماکن،اعلام-سرقت،dsc, بهترین-دزدگیر-منازل،کیفیت-بالا-دزدگیر

عمر دستگاه دزدگیر اماکن ( پنل مرکزی )

شما حتما دقت داشته باشید دستگاهی که خریداری میکنید تا چه زمان میتواند بازدهی و کارکرد روز اولیه خود را داشته باشد , DSC با بیش از 40 سال تجربه در خصوص تولید سیستم های امنیتی , در خصوص عمر دستگاه ( پنل دزدگیر اماکن ) این اطمینا را میدهد تا سالیان طولانی نیازی به تعویض دستگاه دزدگیر خانه خود نداشته باشید .

کیفیت ساخت ( استاندارد ها)

کیفیت قطعات بکار رفته در پنل مرکزی دزد گیر خانه قطعا تاثیر زیادی بر روی عمر دستگاه خواهد داشت , دزدگیر اماکن DSC  تمامی استاندارد های سیستم های امنیتی دنیا را داراست. قطعات بکار گرفته شده در برد اصلی , نشانگر کیفیت بالای محصول است .

امنیت بالا ( اعتماد به دزدگیر اماکن )

طرز کار دستگاه های موجود در بازار ایران اکثرا همگی به یک شکل بوده , شما تشابه را میتوانید از روی برد اصلی گرفته تا پنل پلاستیکی آن ها ببینید , البته بعضی از این دزدگیر های اماکن کیفیتی بهتر نسبت به رقبای خو دارند, مانند دزدگیر کلاسیک و آنیک و…
حال سوال اینجاست تا چند در صد میتوان به سیستم اعلام سرقت ( دزدگیر اماکن ) اعتماد کنیم :
برای کسانی که قبلا دزدگیر اماکن داشته اند, حتما پیش آمده گه بخاطر اعلام های اشتباهی و تشخیص اشتباه دتکتور به دردسر افتاده اند و تا آنجایی که سیستم اعلام سرقت خود را از کار انداخته اند .راه کار های دزدگیر DSC در این مواقع بسیار کاربردی است تا آنجایی که خطاهای Fulse Alarm را به صفر می رساند .
سوال اینجاست آیا شما فقط میخواهید دزدگیری داشته باشید که در مواقع حساس نتوانید به آن اعتماد داشته باشید یا دزدگیر اماکنی داشته باشید که صد در صد به آن بتوانید اعتماد کنید . ویژگی های دزدگیر اماکن DSC
AES 128 بیت, رمزنگاری دزدگیر اماکنDSC

شبکه بیسیم :

یکی از ویژگی های خیلی مهم در انتخاب دزدگیر اماکن برای مناطقی که امکان سیم کشی نیست ,شبکه بیسیم و تجهیزات بیسیم و تعداد استفاده از تجهیزات بیسیم است. تجهیزات بیسیم از قبیل چشمی های بیسیم, مگنت های بیسیم درب وپنجره, دتکتور های بیسیم دود و حرارت, دتکتور های حساس به صدا و ضربه, دتکتور های حساس به نشتی آب, … اشاره کرد. حال ما چه تعداد از این تجهیزات را میتوانیم در دزدگیر امکان خود بکاربگیریم. این سوالیست که شما حتما باید جواب آن را از فروشنده محصول بپرسید.

امنیت شبکه بیسیم (اختلال در ارسال سیگنال ) :

امنیت در شبکه ی بیسیم بسیار مهم است, حتما در هنگام خرید سیستم اعلام سرقت از فروشنده بپرسید امنیت شبکه ی بیسیم دزدگیر من چگونه است, متاسفانه اکثر سیستم های اعلام سرقت موجود در بازار در یک باند فرکانسی کار میکنند و هیچ کدام رمزنگاری خاصی روی بسته های ارسالی شبکه بیسیم خود ندارند به غیر از معدود مدل های سیستم اعلام سرقت مانند دزدگیر کلاسیک که رمزنگاری شبکه بیسیم آن 64 بیت است تا از هک شدن سیستم خود جلوگیری کند. امنیت شبکه ی بیسیم دزدگیر DSC
عمرباطری دزدگیر بیسیم, عمرباطری چشمی بیسیم, باطری چشمی رو کی باید عوض کنیم

عمر باطری تجهیزات بیسیم دزدگیر اماکن :

یکی از مهمترین ویژگی های تجهیزات بیسیم دزدگیر اماکن , نوع باطری و طول عمر باطری تجهیزات آن است. اکثر چشمی ها دزدگیر و دتکتور های دزدگیر موجود در بازار حداقل یک ماه تا شش ماه میتوانند باطری خود را مدیریت کنند که این مقدار بسیار پایین است و شما را مجاب به خریدن میانگین هر سه ماه باطری می کند و به طور سالیانه مبلغ زیادی را شما باید خرج خرید باطری بکنید . تجهیزات بیسیم دزدگیر اماکنDSC دارای مکانیزم ویژه ای برای حفظ عمر باطری ست که عمر این تجهیزات را بین 4 تا 6 سال میکند پس در واقع باعث کاهش هزینه های شما در طولانی مدت میگردد.
فرض کنید : شما دستگاه اعلام سرقت اماکن خود را فعال کرده اید و به مسافرت رفته اید حال باطری چشمی دزدگیر اماکن شما تمام میشود آن موقع است که سیستم به شما اخطار دزدی در خانه یا محل کار رابه شما می گوید در حالی که باطری چشمی تمام شده است . این یک ایراد بسیار بزرگ است . ما برای تامین امنیت شما دزدگیر اماکن و سیستم اعلام سرقت DSC را پیشنهاد میکنیم . شبکه بیسیم دزدگیر اماکن DSC

طول برد تجهیزات بیسیم :

یکی از ایرادات وارد بر اکثر سیستم های اعلام سرقت طول برد تجهیزات بیسیم است , متوسط طول برد آن ها 80 تا 150 متر در محیط باز است , یعنی تنها در محیط های کوچک قابل استفاده هستند و هم این طول برد باعث میشود دستگاه مرکزی در جای مناسبی نصب نشود و به نصاب مجبور است دستگاه را در جایی نصب کند تا فصله چشمی ها و دتکتور ها از دستگاه زیاد نباشد . متوسط طول تجهیزات شبکه بیسیم DSC  میتواند در محیط با تا دو کیلومتر را پوشش دهد .این ویژگی حتما برای مشتری قابل قبول است.

اعلام آلارم و خطاها :

در خصوص اعلام آلارم ها و خطا ها شما میتوانید با استفاده از خط شهری و سیم کارت یا اینترنت این کار را انجام دهید , در خصوص سیستم های دزدگیر اماکن موجود در بازار ایران ایرادات بسیار زیادی نسبت به نوع اعلام آلارم ها و خطاها وارد است .مثلا نسبت به گزارش گیری نبست به آلارم های اخیر : مثلا تعداد آلارم های یک ماه پیش دزدگیر اماکن یا اینکه کدام زون فعال شده است یا اینکه توسط چه شخصی و یا کدام ریموت دستگاه فعال یا غیر فعال شده است را نداریم .این یک نقص در سیستم امنیتی است .و اینکه سیستم های امنیتی  ( دزدگیر اماکن ) موجود در بازار ایران اکثرا از بستر تلفن خط شهری و سیم کارت استفاده میکنند و از بستر اینترنت و شبکه هیچ استفاده ای نمیکنند . با استفاده از بستر اینترنت در دزدگیر اماکن شما میتوانید هر ثانیه شبانه روز بر عملکرد سیستم خود نظارت داشته باشید و خطا ها و آلارم ها را با دقت مشاهده کنید .

یکی از کوچک ترین تفاوت های دزدگیرDSC با رقبای خود امکان مانیتورینگ دزدگیر اماکن است .که این تفاوت به تنهایی باعث انتخاب بهترین دزدگیر اماکن DSC میشود.