هایک ویژن، نایکل، داهوا، دوربین مداربسته، آنالوگ، ip

دوربین مداربسته داهوا

Zhejiang Dahua Technology

 یکی از بزرگترین شرکت های ارایه دهنده ی محصولات امنیتی در دنیاست ،نوآوری و تکنولوژی این شرکت در فعالیت های شهری ، مدیریت شرکت ها و مصرف کننده قابل ستایش است .

شرکت داهوا دارای 200 نمایندگی داخل کشور چین و 54 نمایندگی در قاره اسیا و آمریکای شمالی ، اروپا ، افریقاست که تمای این نمایندگی ها آماده خدمات رسانی سریع و با کیفیت به مشتریان خود هستند ، محصولات داهوا گستردگی  زیادی در بازار دارند که ازقبیل امنیت در مکان های عمومی ، ترافیک شهری ، بانک داری ، خرده فروشی . غیره مورد استفاده قرار میگیرند ،

از پروژه ی های این شرکت میتوان : المپیک ریو ، متروی کشور مجارستان ، اجلاس 28 و 29 ASEAN  چین و بسیاری دیگر نام برد.

شرکت داهوا در ماه می سال 2008 شروع به فعالیت کرد ، که با انجام کارهای تحقیقاتی گسترده و ثبت اختراع 2100 قطعه و تلاش روز افزون خود توانست در سال 2014 رتبه ی دوم در بازار جهانی دوربین مداربسته را کسب نماید همچنین توسط سازمان IHS در سال 2018 رتبه ی دوم بازار جهانی دوربین مداربسته را کسب نماید تا یکی از بهترین و به صرفه ترین شرکت های دوربین مداربسته لغب بگیرد.

شرکت داهوا متعهد به ساخت یک جامعه ی امن و زندگی با هوش مصنوعی ست. و برای تحقق این باور تمامی تلاش خود را شبانه روز گزاشته است ، خوشحالیم که شرکت قله ایمن این افتخار دارد که مانیز برای تحقق این رویا پیش قدیم باشیم .

شرکت قله ایمن یکی از شرکت های ارایه دهنده ی محصولات داهوا در ایران می باشد.