شبکه بیسیم دزدگیرDSC

دزدگیر،دزدگیر-اماکن،اعلام-سرقت،dsc, بهترین-دزدگیر-منازل،کیفیت-بالا-دزدگیر
fhss,تکنولوژی fhss,دزدگیرdsc,شبکه بیسیم دزدگیرdsc

 

FHSS چیست :

FHSS یا Frequncy Hopping Spread Spectrum بطور کلی برای ارتباطات نظامی طراحی شده است, در تکنیک FHSS از یک باند باریک بنام باند حامل, بگونه ای که بازه ی فرکانسی ارسال با یک الگوی مشخص برای گیرنده و فرستنده در حال تغییر است.

شبکه ی PowerG

دزدگیر اماکن DSC با ارائه محصولات (چشمی ,دتکتور , مگنت) PowerG :

شبکه ی PowerG از فناوری FHSS استفاده میکند, ۸ پرش فرکانسی در سری محصولات استفاده شده در باند 433-434 مگاهرتز, ۴ پرش فرکانس در باند های 868-869 مگاهرتز, ۵۰ پرش فرکانسی در باند 912-918 مگاهرتز.

دلیل استفاده از FHSS در سری محصولات دزدگیرDSC :

این ویژگی باعث میشود که تداخلات و مشگلات ایجاد شده چه به صورت عمدی یا غیر عمد در شبکه بیسیم ما نادیده گرفته شودو سیستم روال عادی خود را ادامه دهد.

تکنولوژی TDMA :

تکنولوژی TDMA یا TimeDivision Multiple Access در تجهیزات بیسیم دزدگیر DSC استفاده شده است, این تکنولوژی باعث میشود یک فرکانس به تعدادی کانال تقسیم شود که در هر واحد زمانی کوتاه قرار میگیرند تا چندیدن تجهیزات بتوانند بدون مداخله در کار یکدیگر بطور مشترک از یک کانال سیگنال استفاده کنند, این تکنولوژی باعث می شود که هیچ یک ازچشمی های دزدگیر و دتکتور های دزدگیرباهم تداخل نداشته باشندوهمچنین باعث افزایش عمرباطری در این تجهیزات می شود.

تکنولوژي TDMA, دزدگیرdsc,دزدگیر اماکن
AES 128 بیت, رمزنگاری دزدگیر اماکنDSC

رمزنگاری AES128bit :

رمزنگاری AES یا Advanced Encryption Standard در سال 1998 برای کشور ایالت متحده آمریکا توسعه یافته است, AES یک رمزنگاری پیشرفته است, AES یک بلوک رمزنگاری متقارن است. بدین معناکه بلوک های متنی با اندازه مشخص (۱۲۸بیت)رمزگذاری میشوند.

این روش برخلاف الگو رمزنگاری جاری است, که در آن هرکاراکتر در یک لحظه رمزنگاری می شود, واژه “ متقارن “ بیانگر کلید مشابهی است که برای فرایند رمزنگاری و همچنین رمزگشایی یک پیام به کارگیری میشود.

NSA : اظهار داشت AES به اندازه کافی از اطلاعات در سطوح مختلف شبکه بیسیم مراقبت میکند و امنیت آن را حفظ میکند.

دزدگیربیسیم DSC از الگوریتم رمزنگاری پیشرفته AES-128bit استفاده میکند که این امرباعث محافطت در مقابل هکرها و مهاجمین خارجی است.

ویژگی شبکه بیسیم دزدگیرDSC  :

 • صرفه جویی در مصرف انرژي

 • عمرباطری در استفاده معمولی 8 سال

 • توانایی دزدگیر DSC ست کردن انواع چشمی ها و دتکتورها

 • قابل اطمینا

 • دارای انواع استاندارد امنیتی از تمام جهان

 • رمزنگاری AES-128bit

 • فاصله ی بین تجهیزات شبکه بیسیم دزدگیر DSC در فضای باز تا 2 کیلومتر

 • امکان استفاده از تکرارکننده های شبکه بیسیم برای فواصل طولانی تر

 • مشاهده ی آسان خطا ها در سیستم

 • فناوری کاملا بروز

 • کنترل با استفاده از تلفن همراه

 • کاهش هزینه ها و عمر بالای تجهیزات بیسیم دزدگیر اماکنDSC

امید واریم مقاله درباره شبکه بیسیم دزدگیرDSC برای شما مفید واقع شده باشد.

محصولات DSC PowerSeries

محصولات DSC PowerSeries NEO

Dsc  مخفف کلمه digital security control  یکی از اولین و بزرگترین شرکت های ارایه دهنده ی محصولات امنیتی در جهان است،

آینده ی موفق از تاریخ پر افتخار برگرفته شده است:

شرکت Dsc در سال 1979 شروع به فعالیت نموده است که در همان ابتدای راه موفق به ساخت کیپد های برگرفته شده از میکرو پروسسور ها گردید این اختراع استاندارد جدیدی را برای سیستم های اعلام سرقت فراهم اورد که با این ویژگی راحتی و سهولت بیشتری در این سیستم فراهم شد.

شرکت Dsc در سال 1990 با ادغام دوشرکت دیگر  Bentel  و Sur_Guard  توانست به توان خود در ساخت سیستم های امنیتی بیافزاید.

برندی جهانی با بالاترین استاندارد

مقر این کمپانی بزرگ در شهر تورنتو کانادا می باشد ، این شرکت دارای 140 نمایندگی در جهان می باشد که همه در تلاش ساخت محصولات با کیفیت و ارایه محصولات این شرکت هستند .محصولات این شرکت بسیار قابل اطمینان می باشند.

اگر شما به امنیت خود  اهمیت می دهید حتما نگاهی هم به محصولات Dsc  کانادا بیندازید.

شرکت قله ایمن این افتخار را دارد که تنها عامل فروش این  محصولات در ایران می باشد ، تیم متخصص ما در راه اندازی این سیستم شما را یاری خواهند داد .

دزدگیر و سیستم اعلام سرقت قله ایمن به عنوان بهترین انتخاب برای شما در ایران می باشد ، شما در هر جای دنیا می توانید بصورت RealTime خانه خود را کنترل کنید .

سری تکنولوژی جدید شرکت DSC محصولات PowerSeries NEO میباشد که درای قابلیت های بیشتر نسبت به سری قدیمی PowerSeries دارد ، این قابلیت ها را میتوان در تفاوت شبکه بیسیم ،راحتی استفاده ،امنیت بیشتر ،سرعتی بالاتر،هوشمندسازی بهتر،و… را دانست.

 

دزدگیر DSC 1616 PowerSeries