هایک ویژن، نایکل، داهوا، دوربین مداربسته، آنالوگ، ip

دوربین مداربسته هایک ویژن

هایک ویژن ارائه دهنده محصولات و راه حل های نوآورانه امنیتی است،

هایک ویژن بیش از 34،000 کارمند دارد که بیش از 16،000 نفر آن مهندسین تحقیق و توسعه هستند. این شرکت سالانه 7 تا 8 درصد درآمد فروش سالیانه خود را برای تحقیق و توسعه برای نوآوری محصولات این شرکت گزاشته استتیم مرکز مستقر هستند، از جمله مراکز تحقیق و توسعه در مونترال کانادا و لندن ،  همچنین پنج شهر در چین میباشد.

هایک ویژن یکی از بزرگترین شبکه های بازاریابی در این صنعت را ایجاد کرده است که شامل 44 شرکت تابعه خارج از کشور است تا پاسخ های سریع به نیازهای مشتریان، کاربران و شرکا را تضمین کند.

محصولات هایک ویژن به بیش از 150 کشور دنیا ارسال میشود, از جمله مرکز تفریحی فیلادلفیا در ایالات متحده آمریکا، پروژه شهری ایمن در سئول، کره جنوبی، دان لاهیر هاربر در ایرلند و بانک مرکزی هند و هزاران مورد دیگر.

قله ایمن یکی از ارايه دهنده محصولات هایک ویژن در ایران می باشد , در این راستا با تلاش نیروهای متخصص در زمینه دوربین مداربسته توانستیم در داخل کشور عزیزمان با انجام بیش از صد ها پروژه ی موفق یکی از موفق ترین شرکت های پیشرو در عرصه سیستم های امنیتی باشیم.

تکنولوژی-هایک-ویژن، دوربین-ip، هایکویژن

HIKVISION Pro Series

HIKVISION Pro Series مدل دوربین تحت شبکه هایک ویژن DS-2CD2326G1-I/SL لنز 2 مگاپیکسل لنز های فیکس 2.8 mm/4 mm/6 mm/ 8 mm فرمت ذخیره سازی

ادامه مطلب ...
مرکز-فروش-دوربین-مداربسته-هایک-ویژن, دوربین-هایک-ویژن

HIKVISION Pro Series

HIKVISION Pro Series مدل دوربین تحت شبکه هایک ویژن DS-2CD2T26G1-2I/4I لنز 2 مگاپیکسل لنز های فیکس 2.8 mm/4 mm/6 mm/ 8 mm فرمت ذخیره سازی

ادامه مطلب ...